Kurz výroby kosmetiky nejen pro maminky a malé děti

Chcete vědět, co obsahuje kosmetika pro malé děti. Zajímá Vás, které oleje jsou vhodné do dětské kosmetiky. Po absolvování kurzu budete umět vyrábět tělová mléka a krémy ošetřující citlivou dětskou pokožku pod plenami, ale taky tu vaši, která v těhotenství dostala zabrat.

Co můžete od kurzu očekávat?

Vyrobíte si tři pečující produkty podle ověřených receptů. Vybavíme Vás teoretickými podklady k další výrobě domácí přírodní kosmetiky. Každá účastnice/-ník kurzu si odnese skripta s recepty, obsahující tipy a triky jak vyrobit tu nejlepší kosmetiku bez nežádoucí chemie.

V ceně kurzu jsou kvalitní kosmetické suroviny, ze kterých si vyrobíte krém na dětský zadeček, tělové mléko a pečující olej do koupele plus překvapení.

Nejprve si něco povíme o složení komerčních kosmetických produktů a jak zjistit, co ukrývají. Pak se ponoříme do nabídky přírodních surovin a jak je zpracovávat v dnešní moderní době. Po krátké pauze se vrhneme do výroby domácí přírodní kosmetiky.  Naučíte se vyrábět krém na dětský zadeček, tělové mléko a pečující olej do koupele.

Pokud máte zájem zúčastnit se kurzu, napište nám na obchod@cremes.cz

Jaká je naše filozofie? Nekrmte svoji kůži tím, co nelze jíst.  

Vyrobte si kosmetiku, jejíž složení budete mít plně pod kontrolou.

Cena: 1 100,- Kč

V ceně kurzu jsou kvalitní kosmetické suroviny.

Z těchto surovin si vyrobíte tři produkty, které si odnesete.

Odnesete si také skripta s recepty na další výrobky, teorií výroby a popisem surovin.

 

 

 

Leave A Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *