Kurz výroby přírodní kosmetiky nejen pro maminky a malé děti

Chcete vědět, co obsahuje kosmetika, kterou budete ošetřovat pokožku svého miminka. Zajímá vás, které oleje jsou vhodné do dětské kosmetiky. Po absolvování kurzu budete umět vyrábět tělová mléka, krémy, olejové koupele. Odnesete si recepty na přírodní kosmetiku pro maminky i děti.

Co můžete od kurzu očekávat?

Vyrobíte si tři pečující produkty podle ověřených receptů. Vybavíme Vás teoretickými podklady k další výrobě domácí přírodní kosmetiky. Každá účastnice/-ník kurzu si odnese skripta s recepty, obsahující tipy a triky, jak vyrobit tu nejlepší kosmetiku bez chemie, která bude rozmazlovat děti i dospělé.

V ceně kurzu jsou kvalitní kosmetické suroviny, ze kterých si každý sám vyrobí krém na dětský zadeček, tělové mléko a pečující olej do koupele

Nejprve si něco povíme o složení komerčních kosmetických produktů a jak zjistit, co ukrývají. Pak se ponoříme do nabídky přírodních surovin a jak je zpracovávat v dnešní moderní době. Po krátké pauze se vrhneme do výroby domácí přírodní kosmetiky.  Naučíte se vyrábět krém na dětský zadeček, tělové mléko a pečující olej do koupele.

Pokud máte zájem zúčastnit se kurzu, napište nám na obchod@cremes.cz

Jaká je naše filozofie? Nekrmte svoji kůži tím, co nelze jíst.  

Vyrobte si kosmetiku, jejíž složení budete mít plně pod kontrolou.

Cena: 1 000,- Kč

V ceně kurzu jsou kvalitní kosmetické suroviny.

Z těchto surovin si vyrobíte tři produkty, které si odnesete.

Odnesete si také skripta s recepty a tipy na další výrobky.