Přírodní krémový deodorant 50 ml

Tuková složka

14 g Bambuckého másla

12 g kokosového oleje LZS

10 g mandlového oleje

Účinné látky

6 g oxidu zinečnatého

6 g jedlé sody, koupíte v potravinách nebo drogerii

Příprava:

Ohřejte tukovou složku tak, aby másla a oleje roztály, nechte pět minut vychladnout a opatrně přidejte práškové účinné látky. Dobře je rozmíchejte, pokud chcete, můžete nyní dodat éterický olej. Deodorant lze ihned použít, nebo po vychladnutí ještě jednou promíchat mixérem. Naplňte jej do dvou 30 ml kelímků, jeden do kabelky a druhý do koupelny.

Přírodní deodorant je příjemný a jemný pro pokožku. Neobsahuje žádné hliníkové soli, konzervanty a alergizující vůně. Neobsahuje kukuřičnou mouku, která vytváří při mazání žmolky. Náš deodorant má jemnou krémovou konzistenci.

Skládá se z kokosového oleje, který nádherně voní a chladí. Bambucké máslo pokožku opečovává a zjemňuje. Oxid zinečnatý stahuje póry a tím snižuje produkci potu. Jedlá soda slouží k neutralizaci zápachu a vytvoření takového prostředí, které neumožňuje množení bakterií způsobujících zápach. Tento produkt nemusíte konzervovat, protože neobsahuje vodu. Po šesti měsících začne deodorant ztrácet na účinnosti, což znamená, že si máte vyrobit nový, ještě lepší.