Jarní detox pleťová maska se spirulinou

Po zimě se mnoho z nás potýká s unaveně vypadající pletí bez jasu, která nám může přidávat na věku. Pojďte si proto dopřát jarní vzpruhu a restart. Výsledkem bude zářivější a zdravější pokožka.

Hlavní hvězdou masky je pudr z řasy spiruliny. Jde o superpotravinu, využívanou i v kosmetice. K jejím blahodárným účinkům patří také podpora vylučování škodlivin. Spirulina má příznivý vliv na regenerační schopnosti lidského těla. Protože funguje jako antioxidant, podporuje obnovu buněk, působí proti volným radikálům a omlazuje. V kosmetice se spirulina používá jako kožní toner. Díky obsahu vitaminu A, B12, E, vápníku, železa a fosforu je schopná kvalitní buněčné obnovy a působí anti-agingově. Zlepšuje tonus pleti a udržuje její přirozenou hydrataci. Jako silně protizánětlivý prostředek eliminuje projevy kožních infekcí. Je vhodná pro ty, kteří trpí potížemi s problematickou pokožkou.

Další suroviny obsažené v masce synergeticky spolupracují na celkovém efektu, dodávají pleti výživu, prebiotika, aha kyseliny a mnohé jiné důležité látky. Lipozomy zajistí efektivnější přenos živin do hlubších vrstev epidermis.

Více informací o nich si můžete přečíst, když na ně kliknete.

Na 30g

14,5g Hydrolát dle přání a typu pleti

7g Spirulina

7g Bílý jíl

0,5g Xylitol

0,5g Kozí mléko sušené

0,3g Lipozómového koncentrátu

3 kapky EO Fenykl

(0,3g Biogard)

Ze surovin vytvořte kašičku a aplikujte na vyčištěnou pleť. Konzistenci si upravte dle preferencí

Nechte působit 20 minut a pak teplou vodou umyjte. Dočistěte vatovým tampónem, nebo bavlněnou textilií.

Při míchání nepoužívejte kovové načiní.

Maska je určená k přímé aplikaci. Jestli ji chcete na více aplikací, produkt řádně zakonzervujte.