Konopné tělové máslo na ekzém v praktickém balení

Světle zelené tělové máslo na pokožku s ekzémem, šupinatou nebo extrémně vysušenou. Má světle zelenou barvu. Velmi snadno se používá, díky praktickému obalu, ze kterého tělové máslo jednoduše vysunete. Při styku s pokožkou se máslo rozpouští a zanechává ji dobře promazanou.

Skládá se z bambuckého másla, konopného a pupalkového oleje. Bambucké máslo je fantastický hydratační prostředek, také uklidňuje popraskanou kůži, když už nic jiného nepomůže. Konopný olej zvlhčuje a vyživuje pokožku, což blahodárně působí na vysušenou a podrážděnou a svědící pleť. Pupalkový olej díky svému složení výborně působí na pokožku s ekzémem, lupénkou, na zralou a suchou kůži, ale také na mastnou pleť se sklonem k nečistotám. Má efekt regulující vlhkost, chrání před volnými radikály a zlepšuje pružnost pokožky.

 

Tuková složka

16 g bambuckého másla

14 g pupalkového oleje

12 g konopného oleje

10 g včelího vosku

 

Příprava

Rozpusťte suroviny tukové složky v jedné kádince. Směs nechte trošku vychladnout a nalijte do obalu na tuhý deodorant nebo tělové máslo. Nemusíte konzervovat, protože recept neobsahuje vodu.

 

Z této dávky naplníte čtyři tuby na tuhý deodorant. Pokud vyrobíte více tělového másla na ekzém, uložte jej do lednice a podle potřeby opět roztavte, mírně vychladlé, naplňte do prázdného obalu.